Юридичні послуги: види оплати

Залежно від обраної послуги та побажання клієнта, оплата за роботу Адвоката в Мелітополі  може здійснюватися кількома способами: за фіксованою ставкою, погодинно, за результат, а для тих, хто замовляє абонентське обслуговування підприємства — фіксована щомісячна плата, плюс оплата послуг, що не входять в пакет (при наявності таких). Також можливо винагороду за успіх (за домовленістю).

Оплата за результат

В даному випадку мова йде про виконання конкретного завдання з обумовлених заздалегідь підсумком, при досягненні якого і відбувається оплата. Наприклад, це може бути податковий спір — оскарження податкового повідомлення — рішення. Підсумок — отримання остаточного рішення суду. Завдання виконано — оплата проведена.

Фіксована вартість юр послуг

В цьому випадку ми говоримо про чітко визначеної, на підставі договору про надання послуг, суми. У договорі вказується обсяг завдань, який підлягає виконанню адвокатом, і вартість такої роботи. Ціна в подальшому не змінюється. Таких юридичних послуг з фіксованою ставкою — обмежена кількість. Наприклад, консультація юриста ціна за яку єдина. Проте, до фіксованої вартості в цьому випадку може бути приєднана оплата супутніх послуг, якщо клієнту потрібно додатково провести юридичний аналіз документів, діяльності підприємства, направити адвокатські запити і т.д. Оплачується фіксована вартість послуги на умовах повної або часткової передоплати. У випадках з консультацією юриста або консультацією адвоката — передоплата дає Компанії гарантію того, що праця адвокатів не пройде даром і після глибокого вивчення теми і підготовки, наприклад, письмової відповіді, клієнт не відмовиться його прийняти і оплатити. Вартість консультації адвоката оплачується за допомогою Приват24 або іншим допустимим способом за домовленістю з адвокатом. У питаннях, що вимагають тривалої участі адвоката, передоплата є гарантією того, що клієнт не передумає використовувати надані юридичні послуги тоді, коли половина або більша частина завдання вже виконана. Крім того, отримана передоплата погашає адвокатські витрати під час роботи над справою (проїзд, канцелярія, пошта і т.д.).

Оплата по годинах

Деякі завдання вимагають особистої присутності адвоката, але при цьому його участь і результат його участі в справі складно спроектувати в щось матеріальне. Мова йде про участь адвоката при проведенні слідчих дій, захист адвокатом в суді (можлива оплата за судодень), участь в переговорах, виїзд адвоката за місцем знаходження клієнта для дачі консультації, складна аналітика проблемної ситуації і т.п. Такі послуги можуть бути оплачені і за фіксованою ставкою (за погодженням сторін).

Оплата за абонентське обслуговування

Цей вид оплати відбувається на підставі договору про абонентське обслуговування підприємства або ФОП. Однак, в разі виходу за межі передбачених пакетом послуг — додаткова робота адвоката оплачується відповідно до прейскуранта. Всі питання, що стосуються доплат обговорюються з клієнтом завчасно.

Винагорода за успіх

На практиці часто зустрічаються такі складні багатокомпонентні справи, результат яких важко визначити навіть досвідченому фахівцеві. На кінцевий результат може вплинути банально людський фактор — особисте переконання судді, керівника фіскального органу і т.п. або непередбачені обставини, або зміна обстановки. Адвокат безсумнівно запропонує Вам використовувати всі доступні і можливі способи врегулювання питання, а також зробить все необхідне для цього. Юридичні послуги ціни за які обумовлюються заздалегідь будуть оплачені за договором. Однак, в разі досягнення максимального успіху у справі або максимально швидкого вирішення питання адвокат може отримати додаткову винагороду за успіх (додатковий гонорар). Умови, при яких ця сума буде виплачена адвокату, прописуються в договорі. Сума резервується заздалегідь. Якщо адвокату вдасться досягти максимального результату у справі або виконати завдання в найкоротші терміни — гонорар переходить в його власність, якщо немає — додаткові гроші, зарезервовані в якості винагороди за успішність, повертаються клієнту, а оплачується лише фактично виконана робота. Додатковий гонорар за успішне і швидке рішення проблеми є ще одним стимулом для фахівця в сфері права.